Отзывы о магазине

Добавить комментарий
Аватар пользователя Виталий
Виталий
Где мой отзыв? Мошенники.
Аватар пользователя director
director
Усі відгуки після модерації публікуються, Ваш відгук теж опубліковано, не дивлячись на те, що він не зовсім етичний...
Аватар пользователя Виталий
Виталий
Товар местного пошива, озвучили как Италия. Ни одной бирки нет, упаковки фирменной нет. Пошив паршивый, в подкладке нитки торчат. В прочем то что это не Италия, не отрицают. Деньги не возвращают. В общем лжецы, мошенники. Не советую с ними связываться. Пустая трата времени, нервов, денег...
Аватар пользователя director
director
Нажаль у нас не завжди виходить вгодити всім покупцям, та виправдати іх сподівання... Так, дійсно, у нас італійські сумки йдуть у целофановому пакуванні, без картонних коробок, але при пересиланні ми обов'язково кладемо сумку у картонну коробку. Всередині кожної сумки є шкіряна бірка із зазначенням виробника, країни виробника, та маркування натуральної шкіри, і, якщо Ви при огляді сумочки на відділенні Нової Пошти, Ви не побачили цієї бірки, це не означає, що її там нема. Крім того сумки відправляються з бірками магазину, у яких також зазначена вся необхідна інформація про товар. Під час телефонної розмови Ви повідомили, що Вас не влаштовує розмір сумки, і ми Вам пообіцяли повторно зробити замір сумки, і якщо це наша помилка, повернути Вам гроші за пересилку, однак при отриманні Від Вас повернення ми переміряли сумку, усі заміри 100% відповідають, тому ми відмовили Вам у поверненні коштів за пересилання сумки поштою. І лише після того, як Вам були надісланні фотографії заміру сумки, які відповідають замірам на сайті, раптово у Вас сумочка стала вже не італійською, якість вже не такою, магазин вже став шахрайським... Надалі від Вас ніяких конструктивних розмов окрім нецензурної лайки та погроз не було, тому ми перестали з Вами спілкуватись.
Аватар пользователя Anonymous
Anonymous
Заказывала обувь, детские кроссовки, не подошли по размеру обменяли сразу ещё и отправили за свой счет. Кроссовки очень классные, качественные. Обслуживание на высшем уровне, спасибо. Рекомендую.
Аватар пользователя director
director
Дякуємо Вам за відгук, ми намагаємось зробили так, аби придбанний товар підійшов покупцю відразу, але, нажаль, не завжди так виходить. Також дякуємо за розуміння та терпіння під час обміну взуття. Бажаємо, щоб Вашій дитині взуття і подобалось, і було зручним завжди, та чекаємо Вас знову "у гості" ;-) Із вдячністю, Юрій
Аватар пользователя Вита
Вита
Заказываю обувь в этом магазине уже не впервые. Последний раз сразу 3 пары. Уж очень мне понравилось качество обуви. Ну и, конечно, обслуживание на высшем уровне. Не возникает никаких проблем. Проверяю, доверяю и буду заказывать ещё. Спасибо))
Аватар пользователя director
director
Конечно же спасибо Вам за доверие, стараемся... Главное, что бы Вам было у нас комфортно, надёжно, и не дорого ;-)
Аватар пользователя Anonymous
Anonymous
Заказала босоножки. Все подошло и понравилось. Большое спасибо за отличный сервис! При необходимости буду заглядывать к Вам еще)))
Аватар пользователя director
director
Спасибо, очень стараемся, тем более после чтения приятных отзывов от покупателей, которые стимулируют нас двигаться только вперёд. Ещё раз Вам спасибо, заглядывайте в гости ;-)

Страницы

Добавить комментарий